Vino in echipa noastra!

Cautam oameni dedicati si pasionati care isi doresc sa invete si sa se dezvolte intr-o companie – integrator de solutii IT, comunicatii si Data Center, aflata in continua crestere. Ne concentram pe potentialul angajatilor oferind oportunitati in cariera si cautam constant modalitati inovatoare de a oferi si a spori o cultura in care echipa formeaza un intreg si poate rezolva cu succes orice situatie.

Job-uri disponibile:

1. Specialist Vanzari Junior – IT & Comunicatii

Candidatul ideal

  • Absolvent studii superioare
  • Microsoft Office – nivel mediu sau avansat
  • Limba engleza – nivel mediu sau avansat
  • Abilitati de comunicare, prezentare, vanzare si negociere
  • Know-how in domeniul echipamentelor IT, comunicatii, infrastrutura IT
  • Spirit de lucru in echipa, atitudine pozitiva si pro-activa, deschidere spre nou
  • Orientare spre rezultate si atingerea obiectivelor
  • Experienta de 1-2 ani in Vanzari reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

  • Identificarea si contactarea potentialilor clienti si a proiectelor noi din piata de IT si comunicatii
  • Intocmirea de oferte, prezentarea si sustinerea acestora in fata clientilor
  • Gestionarea și dezvoltarea unui portofoliu propriu de clienți
  • Gestionarea unor clienti deja existenti ai companiei: intalniri, comenzi, contracte, proiecte noi
  • Identificarea de proiecte active in piata si urmarirea lor
  • Promovarea imaginii, produselor și serviciilor companiei fata de clienti si potentiali clienti
  • Participarea la evenimente si conferinte din domeniu
  • Deplasari in teritoriu pentru intalniri cu clientii si colaboratorii companiei.

Beneficii:

  • Pachet financiar motivant compus din salariu fix si bonus-uri de vanzari
  • Telefon mobil, laptop
  • Mediu de lucru placut, echipa tanara, deschisa, comunicativa, dinamica
  • Participarea la cursuri, prezentari, conferinte si training-uri.

Alege job-ul pentru care vrei sa aplici

Te rugam sa atasezi CV-ul in format PDF / DOC / DOCX / TXT

Pentru detalii cu privire la modul în care procesăm datele cu caracter personal, puteți consulta Politica noastră de Confidențialitate